"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE RODZICÓW

 

Drodzy Państwo, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć e-Dziennik Librus, który umożliwi Państwu bieżąca kontrolę frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł bezpłatnie korespondować z dowolnym Nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń oraz korzystać z pomocy technicznej. Wystarczy zalogować sie na swoje konto przez stronę https://www.dziennik.librus.pl, wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter). Wymiana informacji z Wychowawca nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy.

Dzięki systemowi Rodzice mogą również monitorować oceny i frekwencje swoich dzieci w postaci różnorodnych zestawień i statystyk, dostępnych podczas spotkań z Wychowawcą w szkole. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta - Rodzic może mieć zdalny dostęp do informacji, czy dziecko uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje stopnie. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci raportów oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli. Można je odczytywać w dowolnym czasie i na każdym komputerze, tablecie czy telefonie z dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość śledzenia najbardziej aktualnych informacji o dziecku za pomocą usługi SMS Info.

 Rozszerzony dostęp do e-Dziennika Librus jest płatny. Zryczałtowana cena za 12 miesięcy to 22 zł (to jedynie 1,83 zł miesięcznie). Opłaty można dokonać za pomocą płatności elektronicznych, na poczcie lub w banku. Wzór druku wpłaty jest dostępny w serwisie - szczegółowe informacje na ten temat znajda Państwo po zalogowaniu sie do e-Dziennika. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajda Państwo pod adresem: https://dziennik.librus.pl/faq.

DANE DO ZALOGOWANIA RODZICE ODBIERAJĄ OSOBIŚCIE OD WYCHOWAWCÓW

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

Z poważaniem,

Dyrektor szkoły Anna Golik