"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg

Wykaz podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020

w Liceum Ogólnokształcącym 

im. Hugona Kołłątaja 

w Pińczowie
 

  

1. Podręczniki do liceum 3-letniego

2. Podręczniki do liceum 4-letniego

 

Lista podręczników do liceum trzyletniego i czteroletniego została zapisana

w formacie DOC  - edytora tekstu MS Word. Obie listy są do pobrania z naszej strony internetowej.

Kliknij na 1. lub  2. aby pobrać listę podręczników.

 

 

Rada Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie uchwałą nr 1/2018/2019 podjęła decyzję  o wyborze firmy ubezpieczeniowej dla uczniów LO. Wybrano firmę Gothaer  Towarzystwo Ubezpieczeń S. A.  ul Wołoska 22A  02-675 Warszawa. 

Warunki umowy są dostępne  po otwarciu dokumentu warunki ogólne. pdf

 

Zwolnienie ucznia z zajęć szkolnych

Udostępniamy Państwu druk zwolnienia ucznia z zajęć szkolnych. Dokument został opracowany za pomocą aplikacji MS-WORD. Można go pobrać z naszej strony internetowej.
DO POBRANIA - zwolnienie ucznia.docx

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE RODZICÓW

Drodzy Państwo, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć e-Dziennik Librus, który umożliwi Państwu bieżąca kontrolę frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł bezpłatnie korespondować z dowolnym Nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń oraz korzystać z pomocy technicznej. Wystarczy zalogować sie na swoje konto przez stronę https://www.dziennik.librus.pl , wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter). Wymiana informacji z Wychowawca nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy.

Dzięki systemowi Rodzice mogą również monitorować oceny i frekwencje swoich dzieci w postaci różnorodnych zestawień i statystyk, dostępnych podczas spotkań z Wychowawcą w szkole. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta - Rodzic może mieć zdalny dostęp do informacji, czy dziecko uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje stopnie. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci raportów oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli. Można je odczytywać w dowolnym czasie i na każdym komputerze, tablecie czy telefonie z dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość śledzenia najbardziej aktualnych informacji o dziecku za pomocą usługi SMS Info.

Rozszerzony dostęp do e-Dziennika Librus jest płatny. Zryczałtowana cena za 12 miesięcy to 22 zł (to jedynie 1,83 zł miesięcznie). Opłaty można dokonać za pomocą płatności elektronicznych, na poczcie lub w banku. Wzór druku wpłaty jest dostępny w serwisie - szczegółowe informacje na ten temat znajda Państwo po zalogowaniu sie do e-Dziennika. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajda Państwo pod adresem: https://dziennik.librus.pl/faq.

DANE DO ZALOGOWANIA RODZICE ODBIERAJĄ OSOBIŚCIE OD WYCHOWAWCÓW