"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców
piątek, 30 marca 2018 00:00

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła udział w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej . Turniej odbył się 27 marca 2018 roku w hali I LO Busko. W zawodach wzięły udział I LO Staszów, ZST-I Busko, I LO Busko i LO Pińczów. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Wyniki:
LO Pińczów - LO Staszów 0-2
LO Pińczów – I LO Busko 0-2
LO Pińczów – ZST-I Busko 0-2
Chłopcy  zagrali bardzo dobry turniej. Mało brakowało by wygrać sety z ekipami z Buska, a to dawało awans do półfinału. Naszą szkołę reprezentowali: 
Michał Aleksandrowicz, Paweł Polak, Bartosz Stępień, Bartosz Sternak, Bartosz Ptaś, Mateusz Golik, Krystian Mider, Jakub Łatanik, Norbert Łukasik, Mateusz Piątek, Bartosz Piękoś. Trenerem zespołu jest Krzysztof Marszalik.

DSCN9556

DSCN9560

DSCN9562

DSCN9563

DSCN9565