"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych
czwartek, 22 lipca 2021 05:51

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klas pierwszych

Liceum Ogólnokształcącego

im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie

na rok szkolny 2021-2022

L.p

Nazwisko

Imię

1

Adamczyk

Paweł

2

Badurak

Maja

3

Bałaga

Szymon

4

Bańkowska

Kamila

5

Baraban

Ewelina

6

Bartosik

Igor

7

Bielaś

Julia

8

Białczyk

Alicja

9

Bisikiewicz

Wiktoria

10

Blacha

Daniel

11

Błach

Weronika

12

Błach

Aleksandra

13

Borowiec

Viktoria

14

Bróg

Kacper

15

Chwaliński

Kacper

16

Ciba

Kamila

17

Ciepły

Estera

18

Ciszek

Szymon

19

Cygan

Kinga

20

Czekalska

Natalia

21

Darmoń

Kamil

22

Derszniak

Zuzanna

23

Domagała

Bartosz

24

Domagała

Zuzanna

25

Dostał

Milena

26

Duda

Korneliusz

27

Dudzik

Kacper

28

Dziabała

Wiktoria

29

Dziadek

Hanna

30

Dzierżak

Karol

31

Gajos

Filip

32

Gałęziowski

Aleksander

33

Garlej

Dominika

34

Głuc

Natalia

35

Gocał

Jakub

36

Herzyk

Aleksandra

37

Jakubczyk

Julia

38

Janicka

Oliwia

39

Janicka

Alicja

40

Janocha

Natalia

41

Kaleta

Kacper

42

Kaliciński

Michał

43

Kałat

Oliwia

44

Kasprzyk

Nikola

45

Kasza

Kinga

46

Kasza

Milena

47

Klamka

Kinga

48

Klimek

Patrycja

49

Kłębek

Kamil

50

Kłos

Kacper

51

Kołpak

Wiktoria

52

Komodołowicz

Wiktoria

53

Konofal

Julia

54

Konofal

Kacper

55

Kordel

Kamil

56

Kostecki

Jan

57

Krawczyk

Paulina

58

Krawczyk

Szymon

59

Krężel

Paulina

60

Król

Jagoda

61

Krzak

Karol

62

Kuc

Martyna

63

Kucybała

Natalia

64

Kupis

Bartłomiej

65

Kurek

Bartłomiej

66

Lasak

Katarzyna

67

Lichwała

Jakub

68

Łata

Jan

69

Łukasik

Marta

70

Maciantowicz

Piotr

71

Maciuk

Patrycja

72

Madej

Mateusz

73

Matuszczyk

Julia

74

Mętel

Natalia

75

Michalska

Amelia

76

Milewska

Maria

77

Molenda

Dawid

78

Niedziela

Julia

79

Niedziela

Weronika

80

Okaz

Klaudia

81

Okopień

Kamil

82

Otręba

Gabriel

83

Piątek

Igor

84

Pietrzykowska

Pola

85

Płachta

Bruno

86

Płocha

Weronika

87

Podstawek

Oliwia

88

Podsiadło

Ewelina

89

Powierza

Nikola

90

Rolińska

Katarzyna

91

Rolińska

Magdalena

92

Romaniec

Kacper

93

Ryńska

Magdalena

94

Salus

Damian

95

Sawicka

Jessica

96

Sioja

Wiktoria

97

Skorupa

Julia

98

Sołtysik

Jakub

99

Sowa

Mateusz

100

Stradowski

Jakub

101

Strączek

Jakub

102

Szymbra

Zuzanna

103

Ścieżka

Julia

104

Śpiewak

Julia

105

Toboła

Patryk

106

Tomporowska

Aleksandra

107

Trocka

Nikola

108

Twardowicz

Oliwia

109

Wdówka

Alicja

110

Wieczorek

Agata

111

Wieczorek

Bartosz

112

Witczak

Klaudia

113

Wites

Kacper

114

Wites

Krystian

115

Wojniak

Nikola

116

Woźniak

Martyna

117

Zając

Amelia

118

Zaręba

Julia

119

Zawora

Iga