"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
APEL O POMOC
piątek, 06 marca 2020 09:20

DRODZY PAŃSTWO APELUJEMY O POMOC FINANSOWĄ DLA UCZNIA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PIŃCZOWIE NA POKRYCIE KOSZTÓW SPALONEGO DOMU

 

W związku z zaistniałą sytuacją jaka spotkała naszego ucznia zwracam się z apelem do Państwa o pomoc. W tragicznych okolicznościach w domu rodzinnym ucznia wybuchł pożar podczas, którego spłonął dom i nie nadaje się do zamieszkania. Potrzebny jest natychmiastowy remont. Rodzina w obecnej chwili otrzymała pomieszczenie zastępcze.

Państwa pomoc jest niezbędna by móc podjąć dalsze kroki w celu wyremontowania zniszczonego budynku, dlatego każdego z osobna prosimy o choćby drobną pomoc finansową, bo w obecnej chwili każdy grosz ma ogromne znaczenie.Po skontaktowaniu się MGOPS w Działoszycach, który prowadzi akcję pomocy dla rodziny naszego ucznia prosimy o datki finansowe poprzez stronę: https://pomagam.pl/pozarizykowice 

Opis postępowania: dom zniszczony pożarem – szukaj

 

Dziękujemy za dotychczas  przekazaną pomoc dla naszego ucznia, który znalazł się w trudnej sytuacji życiowej.

Prosimy o przekazanie używanego sprzętu ADG - np. pralki, kuchenki mikrofalowej.

 

Podpisując darowiznę prosimy o zapis, iż darczyńcą jest  społeczność

Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie.

  

 

Z całego serca dziękuję

Anna Golik  Dyrektor

Liceum Ogólnokształcącego w Pińczowie