"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
Sukcesy naszych uczniów w olimpiadach z przedmiotów humanistycznych
środa, 15 stycznia 2020 00:00

Uczniowie naszego LO – Karol Mitręga kl. II a, Laura Pasternak kl. I ap, Kacper Mrożek kl. I cp oraz Wiktoria Górniak kl. I cp, zostali zakwalifikowani przez Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym do zawodów okręgowych, które odbędą się 25 stycznia 2020 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów. Życzymy sukcesów w dalszych etapach rywalizacji. Powodzenia!

Alicja Goły - uczennica kl. III C – awansowała do drugiego etapu L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, dzięki wysoko ocenionej pracy na temat "Polska powieść historyczna między XIX a XXI wiekiem – jej formy, przemiany i znaczenia", napisanej pod opieką p. Ilony Wilk. II etap olimpiady odbędzie się 8 lutego w Kielcach na UJK i będzie składał się z testu językowego oraz pracy pisemnej.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!