"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
Turniej piłki nożnej w Kazimierzy Wielkiej
sobota, 17 czerwca 2017 00:00

W dniu 14.06.2017 uczniowie z klasy sportowej naszego liceum brali udział w V Turnieju piłki nożnej szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Kazimierskiego oraz Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego. Udział wzięło 6 zespołów, reprezentujących Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie, Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach, Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej , Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej oraz nasze liceum. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa sportowa z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie.

IMG 5598

IMG 5602

IMG 5605

IMG 5608

Uzyskali oni następujące wyniki:

LO Pińczów - Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu
3:0 Bramki: Adrian Brzezoń, Dawid Skowera, Michał Krzak

LO Pińczów - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej
3:0 Bramki: Michał Krzak x 2, Dawid Skowera

LO Pińczów - Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach 3:1 bramki: Michał Krzak, Dawid Skowera , Adrian Brzezoń

LO Pińczów - Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej
3:1 Bramki: Adrian Brzezoń, Dawid Skowera x 2

IMG 5612

IMG 5619

IMG 5643

Tytuł Króla Strzelców zdobył Dawid Skowera (LO Pińczów) - zdobywca 5 bramek.
Za Najlepszego Bramkarza uznany został Kacper Grudzień - również z LO w Pińczowie.