"Tylko - że aby drogę mierzyć przyszłą,
Trzeba koniecznie pomnieć, skąd się wyszło."
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • _dsc0902.jpg
Dzień otwarty 2015.03.13
wtorek, 31 marca 2015 16:38

 

13 marca 2015 r. w ramach Dnia Otwartego nasze liceum gościło uczniów trzecich klas gimnazjalnych z powiatu pińczowskiego. Podczas części oficjalnej, zorganizowanej przez panią Inez Sarwę, zaproszeni uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły oraz osiągnięciami uczniów przedstawionymi przez Dominika Kłysa i Iwonę Sikorę. Starsi koledzy pod okiem pani Ilony Wilk i Iwony Parkity przygotowali także część artystyczną, w trakcie której wystąpili gitarzyści: Klaudia Głuszek i Gabriel Domagała oraz piosenkarki Alicja Matuszczyk i Paulina Orzełek. Duży entuzjazm wzbudził skecz pokazujący szkołę w krzywym zwierciadle, w którym udział wzięli: Ernest Domański, Paweł Gorczyca oraz Norbert Pilarek. Miłym akcentem było wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów szkolnych. Na koniec zaprezentowano także pokaz gry w siatkówkę. Drużyny (damską oraz męską) przygotował trener Krzysztof Marszalik. Podczas drugiej części wizyty gimnazjaliści mieli okazję poznać naszą szkołę, zwiedzić pracownie, obejrzeć kroniki szkolne i poczuć się jak licealiści. Uczestnicząc w pokazowych lekcjach, prowadzonych nie tylko przez nauczycieli, ale także uczniów liceum, nasi goście mogli wykazać się wiedzą, refleksem i poczuciem humoru. Mam nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu! 

DSC 1061.JPGk

 

 

Dalsza część fotorelacji w galerii...